PCGM

Pieniądze szczęścia nie dają?

To bzdura! Wystarczy spojrzeć na uśmiechniętych kolekcjonerów.

Ponad 20 lat doświadczenia na polskim rynku i szeroka wiedza z dziedziny numizmatyki sprawiają, że doskonale rozumiemy, że moneta monecie nie równa. Wiemy, że dla kolekcjonera ważna jest nie tylko rzadkość i wyjątkowość monety, ale także jej jakość. Dlatego spośród tysięcy numizmatów wybieramy ty najdoskonalsze i dbamy o to, by ich piękno i wartość przetrwały także dla kolejnych pokoleń.

Inwestycje Alternatywne Profit S.A. (IAP) - właściciel serwisu PCGM - to uznany przez tysiące klientów w kraju i na świecie partner w obrocie metalami szlachetnymi. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największych mennic świata, a także prowadzimy emisje własnych serii sztabek i monet.

W 2002 roku uruchomiliśmy portal numizmatyczny i sklep internetowy pod adresem e-numizmatyka.pl. Domena ta szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie numizmatyki i największym sklepem numizmatycznym w Polsce.

Jesteśmy także najbardziej opiniotwórczym medium w dziedzinie inwestycji w szlachetne kruszce oraz polskie i zagraniczne numizmaty. Na forum dyskusyjnym e-numizmatyka.pl i monety.pl zarejestrowanych jest 25 tys. użytkowników. [spacer]

NOWOŚCI

Zestaw "70. rocznica Powstania Warszawskiego" w gradingu + PREZENT

Dziś jeszcze żyją ostatni Powstańcy, ale za kilka pokoleń już nikt drżącym głosem i ze łzami w oczach nie opowie historii z 1944 roku. Dlatego musimy walczyć o pamięć bohaterów! Nasz hołd dla Polski Walczącej wyryty jest na wyjątkowej monecie, przygotowanej przez Narodowy Bank Polski.

Kanonizacja Jana Pawła II – 27 IV 2014

Kanonizacja Papieża Polaka to wydarzenie bez precedensu, które na zawsze zapisze się na kartach historii. Już 27 kwietnia, dziewięć lat po śmierci Jana Pawła II, Papież Franciszek spełni wołanie tłumu, zgromadzonego na Placu Świętego Piotra w dniu pogrzebu Papieża Polaka: Santo Subito!